cześć

Miło mi, że tu jesteś!

Nazywam się Patryk Arendt.

Jestem grafikiem 3D i prowadzę studio wizualizacji Kakito, ale jestem też  absolwentem kierunku Architektura na Politechnice Białostockiej.

Pomagam studentom robić lepsze wizualizacje 3D i tym samym, wyróżnić się na tle innych projektów, a być może w przyszłości łatwiej znajdować klientów. 

Pracuję

Prowadzę firmę i przy okazji tworzę wizualizacje 3D.

Szkolę

Nagrywam darmowe tutoriale, ale mam też płatny kurs.

Pochłaniam Książki

Dosłownie je wchłaniam. Wiedza w nich zawarta pozwala mi rozwijać firmę.

na co dzień

Pracuję

Ja i moje studio wizualizacji Kakito robimy fotorealistyczne wizualizacje 3D dla firm produktowych, deweloperów, agencji marketingowych i architektów. 

Czasem pracujemy na gotowym projekcie, a czasami to my tworzymy projekty, żeby pomóc stworzyć kampanie lub osadzić w wymyślonej aranżacji produkt danej firmy. 

Codziennie dowozimy coraz lepsze wizualizacje, co też przekłada się na coraz ciekawsze projekty. Nasze motto brzmi po prostu: cały czas uczmy się robić lepsze rzeczy. 

Sprawdź Moje Wizualizacje

Na co dzień oprócz popychania Kakito na przód, wykonuję też wizualizacje 3D, żeby być cały czas na bieżąco w temacie.
Tylko to pozwala mi się wciąż rozwijać jeśli chodzi o warsztat 3D!

Szkolę

Wszystko zaczęło się od nagrywania video tutoriali na YouTube, ale w pewnym momencie tak się w to wkręciłem, że postanowiłem pójść o krok dalej.

W tej decyzji pomogły mi też osoby, które korzystały z tych tutoriali, bo co kilka dni pojawiały się pytania kiedy w końcu nagram kurs lub przeprowadzę szkolenie. 

I oto jesteśmy – pół roku później mogę się pochwalić tym, że nagrałem swój kurs, w którym tworzymy od postaw fotorealistyczną wizualizację wnętrza. 

Opinie na temat kursu oraz finalnie wizualizacje kursantów przeszły moje najśmielsze oczekiwania więc tym bardziej chcę, żeby dotarło to do jak najszerszej publiczności. 

Ale początki były ciężkie – stres, przejmowanie się czy mam wystarczającą wiedzę, strach co pomyślą inni – te wszystkie rzeczy na starcie mocno mnie hamowały. Ale małymi kroczkami, film po filmie brnąłem na przód. 

I wiesz co? 

To była najlepsza decyzja w całym moim życiu. 

Strach minął, czuje się pewniejszy siebie, a na dodatek codziennie dostaję wiadomości, że komuś te materiały na prawdę pomagają. 

Uwierz mi – nie ma nic lepszego. 🙂